Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

ANGAJAM ELECTRICIAN si INSTALATOR

Specificatii
Numele companiei Comalinadi Impex
Tip job full time
Carnet conducere B
Descriere Locuri de munca

Cerinte:
- studii medii (liceul sau profesionala) profil electrician
- experienta in domeniul instalatiilor electrice sau sanitare (atestatul nu reprezinta o prioritate)
- permis conducere B vechime min 1 an
Responsabilitati:
- punctualitate
- seriozitate si atentie la executia lucrarilor
- responsabilitate
- va lucra pe proiecte in diferite locatii, va trebui sa duca la bun sfarsit lucrarea in timpul agreat
- va raporta Sefului direct orice problema intampinata si va veni cu solutii de rezolvare
- va mentine o colaborare buna cu beneficiarii
- va sesiza ce materiale lipsesc sau sunt necesare pentru a finaliza la timp lucrarile
- va tine legatura si va comunica periodic stadiul lucrarilor catre Seful direct
Beneficii:
- pachet salarial avantajos
- masina de serviciu
- program de 8 ore cu ore suplimentare platite daca este cazul
- posibilitate de crestere salariala in functie de implicare si performanta
Oferim pachet salarial motivant. Telefon

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!