Vei fi notificat de câte ori:

Constructii • 4 Locuri de munca Ilfov

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Constructii - Arhitectura - Design Ilfov Persoane Carnet conducere: B Disponibil din: 2020-06-04 Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Electrician - posturi libere
1

Cautam colegi pentru postul de electrician. Candidatul Ideal Absolvent studii medii tehnice, profil energetic,electrotehnic sau electronic Disponibilitate si aptitudini lucru la inaltime; Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj dar nu este obligatorie; Autorizare ANRE gr IIB - constituie ...

Popesti-Leordeni, Ilfov

Angajam Arhitecti si Ingineri CFDP ( drumuri )
1

Societatea SQB (struct quality and building) cu birourile de proiectare in Afumati Ilfov, doreste sa isi mareasca echipa cu noi colegi in domeniul arhitecturii si al ingineriei (inginer drumuri) . pe scurt, suntem o echipa tanara cu multa experienta in special pe implementatul proiectarii din fonduri ...

1 Decembrie, Ilfov

Angajare: Tâmplar cu Experiență

Descrierea postului: Compania noastră, [MT Fabrica SRL], caută un tâmplar talentat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Suntem dedicați furnizării de produse și servicii de cea mai înaltă calitate și căutăm un profesionist care să împărtășească aceleași valori. Responsabilități: Executarea ...

Angajez electrician instalatii electrice
1
1

Angajez electrician cu experienta in instalatii electrice bransamente- judetul Ilfov Bucuresti Salariu in functie de experienta Bonuri de masa Contract de munca Transport decontat Cazare Prime bonusuri Zile de concediu anuale: 21 Program de lucru :8-17 Sediul firmei: Branesti, Jud.Ilfov

Branesti, Ilfov

REDUCERE FULGER: - 25% la încărcarea de credite DOAR AZI
Alege valoarea dorită și aplică codul
Încarcă credite la preț redus
0