Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Lucrator comercial depozit mat. c-tii - Floresti

Descriere Locuri de munca

Postul este pentru locatia noastra din Floresti (jud. Cluj), pe strada Avram Iancu nr. 300, denumita DennverProfi.

Responsabilitati
- asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor;
- oferirea de informatii de specialitate/tehnice despre produsele din depozitul de materiale de constructii;
- depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;

Cerinte
- Spirit de echipa si orientare catre client;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate,dorinta de dezvoltare in cariera;
- Reprezinta avantaj: cunostintele tehnice despre produse (gleturi,tencuieli,tevi,adevizi,profile gips carton, termosistem) sau experienta in debitare diverse profile PVC sau aluminiu;

Beneficii Oferite
Pachet salarial motivant: salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse .

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!