Acest anunt nu este activ

Cautam reprezentant vanzari

Descriere

Companie specializata in comercializarea de produse si servicii complete in domeniul prelucrarilor prin aschire, cauta un coleg nou in echipa de vanzari pentru zona Alba, Sibiu, Brasov, Harghita, Covasna.
Descrierea postului

Titularul postului are rolul de a asigura prezentarea, promovarea si vanzarea produselor si serviciilor noastre in conformitate cu cerintele si nevoile clientilor nostri.

Activitati principale:

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor si serviciilor specific domeniului de activitate
- gasirea de solutii viabile si personalizate in conformitate cu nevoile clientului
-Ofera si vinde clientului pachetul cel mai adecvat de produse si servicii ale companiei
- vizite de lucru periodice la sediul clientilor
-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti

Cerinte
-cunostine in domeniul tehnic constituie un avantaj
- experienta intr-un post similar din vanzari;
-capacitate de lucru in echipa
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii,
- capacitate rapida de a oferi solutii viabile si sustenabile pentu nevoile specifice ale clientilor
-capacitate rapida de decizie;
- gandire proactiva, deprindere in a negocia, orienare catre client, amabilitate si eficienta;
- detinere permis de conducere categoria B.
- cunostinte limba engleza
- cunoasterea limbii germane constituie un avantaj

Oferta

Beneficii:
-training de initiere in domeniu plus trainguri periodice axate pe domenuil de activitate
-pachet salarial fix, plus bonusuri,
- masina, laptop si telefon de serviciu
- mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica
Pentru mai multe detalii despre compania noastra si despre postul oferit ne puteti contacta la nr. de telefon
0729-467.259

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Apple Google Store iTunes Google Play