Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Bucatar Specialist - Continental Forum Oradea 4*

Descriere Locuri de munca

Pentru a deveni membru al echipei noastre sunt necesare:

Proactivitate, flexibilitate, capacitatea de a găsi soluții și de a rezolva probleme;
Dorința de a învăța lucruri noi, atenție distributivă, capacitate de memorare;
Rezistență fizică; Atitudine pozitivă, orientare către client și către rezultate;
Curs de calificare – Bucătar;
Experiență de minim 1 an în domeniu;
Cunoștințe de tehnici culinare, procese tehnologice, standarde HACCP.

Responsabilități:

Efectuează o serie de operațiuni complexe pentru prepararea produselor culinare: decongelare, curățare, spălare, tranșarea, dezosarea, fasonarea, tocarea, porționarea, curățirea alimentelor utilizate în procesul de fabricație;
Răspunde de respectarea rețetarului, gramajelor și procesului tehnologic în prepararea produselor;
Răspunde de calitatea și aspectul produsului final destinat sevirii către consumator;
Răspunde de igiena locului de munca și a alimentelor utilizate în prepararea produselor;
Se asigură că sunt respectate normele HACCP.

Beneficii:

Tichete de masă proporțional timpului lucrat;
Planuri de dezvoltare profesională și training;
Evenimente interne și teambuildinguri;
Bonusuri anuale și de performanță;
Abonamente medicale personalizate.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!