Trimite unui prieten

Trimite

Angajez agent vânzări tâmplărie PVC si AL

Descriere Locuri de munca

Ne mărim echipa. Te așteptăm alături de noi.

Candidatul ideal:
- persoană dinamică, cu inițiativă și sociabilă;
- bune abilități de comunicare și negociere, prezența agreabilă;
- cunoștințe minime PC, MS Office (Word, Excel);
- permis conducere cat. B.

Descrierea jobului:
- administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți pe zona alocată (constructori, revânzatori, clienți finali, etc);
- promovarea imaginii și serviciilor companiei;
- efectuarea măsurătorilor
- negocierea și incheierea de contracte;
- menținerea unor relații profesionale apropiate cu clienții din portofoliul sau.

Beneficii :
- Mașină de serviciu full-time, laptop, telefon, salariu fix + comision vânzări;
- Mediu de lucru plăcut într-o echipă dinamică şi în plină dezvoltare;
- Training inclus.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Andrei Paval

    Vezi toate anunturile
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!