Trimite unui prieten

Trimite

Angajam Stivuitoristi/Manipulanti Marfa

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal
Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- spirit de echipa;
- flexibilitate, dinamism, tenacitate;
- experienta intr-o pozitie similara;
- atestat de stivuitorist ISCIR

Descrierea jobului
- asigura incarcarea/descarcarea camioanelor cu marfa;
- asigura depozitarea corespunzatoare a marfii pe rafturi;
- asigura buna intretinere a marfii si depozitului.
- depozitul este de profile pentru ferestre cu geam termopan. Pozitia este mixta, Stivuitorist/manipulant marfa.

Beneficii
- Contract de munca
- Programul de lucru este de luni pana vineri de la 8:00 la 17:00
- In functie de experienta salariul este intre 2000 ron net si 2300 ron net pentru postul de Stivuitorist
- In functie de experienta salariul este intre 1700 ron net si 2000 ron net pentru postul de Manipulant Marfa
- Tichete de masa cu valoare de 15 ron, cumulat fiind 300 ron;
- Plata orelor suplimetare 200%;

Punct de lucru pe Soseaua de Centura a Bucurestiului (zona Tunari); oferim transport asigurat de la gura de metrou Aviatorilor.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Adrian Stancu

    Vezi toate anunturile
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!