Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Agent vanz prinTelef;Secretara;Asistenta Manager;Program Lejer

Descriere Locuri de munca

angajam: Agent vanzari prin Telefon , Secretariat si Asistenta Manager.
Program Lejer - doar schimbul 1; Weekend-ul Liber .

Este un loc de munca nimerit atat celor la Inceput de cariera (pentru a testa care variant este cea mai potrivita) , dar si celor Experimentati care pot incepe din primele zile sa performeze.

Programul este foarte Lejer,In comparatie cu posturile de pe piata .

Candidatul ideal & Descrierea jobului :
C E R I N T E M I N I M A L E O B L I G A T O R I I :

- Dictie buna , amabilitate si putere de convingere cu argumente , o persoana comunicativa , cu un character deschis ,flexibil.

- Bune cunostinte de lucru la calculator (usurinta in tastare)

- { Un avantaj important ar fi : bune cunostinte (bine spre fluent ) de Limba ENGLEZA }

Discutiile vor avea loc mai mult Telefonic.Dictie buna , amabilitate si mai ales atentie la solicitarile clientilor , putere de convingere .
Clientii sunt in genere firme mari si persone juridice.

Deci Preferabil un caracter spontan(a) in atitudine si orientat(a) cu persoana cu care discuti.
La inceput oferim Training in domeniul nostru.
Mediu de munca placut ,agreabil, atragator.

Acest post este cu norma intreaga , insa fiind deschisi pt formarea profesionala , ca exceptie putem accepta si studenti cu program part-time : insa dorim Studenti/ Studente Comunicative , flexibile si deschise la a invata si a castiga mai mult , muncind .

Asteptam sa ne trimiti mesaj in vederea programarii la un interviu.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!