Trimite unui prieten

Trimite

Post operator platou / lucrator platforma - PANCOTA

Descriere Locuri de munca

SC RIVERO ALPIN SRL societate cu experienta de peste 6 ani in vanzare de carburanti, ofera:

2 Posturi - Operator Platou / Lucrator platforma

Cerinte obligatorii:
-Promptitudine
-Comunicare
-Seriozitate
-Responsabilitate
-Corectitudine
-Spirit de echipa
-Spirit de observatie

Cerinte facultative:
-Minima experienta in domeniul IT.
-Experienta in domeniul comertului cu amanuntul.

Beneficii:
-Program flexibil.
-Salariu atractiv cu posibilitate de crestere % semestriala pentru organizare, coordonare si aport adus societatii.

Responsabilitati:
-Intampina si ajuta clientii care se opresc in statie.
-Supravegheaza si coordoneaza activitatea pe tura alocata.
-Raspunde de verificarea, receptionarea carburantului, asigura completarea produselor coplementare spre vanzare.
-Colaboreaza cu seful ierarhic pentru solutionarea oricaror neclaritati sau necesitati.
-Asigura un mediu propice si igienic conform normelor in vigoare.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!