Consultant vanzari directe

Descriere

Daca esti o persoana ambitioasa, cu spirit de initiativa si iti doresti independenta financiara iti lansez invitatia de a ne cunoaste.

Te provoc sa arati ce stii si ce poti!

CANDIDATUL IDEAL:

- Studii medii/ studiile superioare constituie un avantaj;
- Cunostinte medii de utilizare PC;
- Atitudine proactiva, persuasiv si perseverent;
- Bune abilitati de comunicare, negociere si orientare spre rezultat;
- Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj;
- Spirit de initiativa si capacitate de a lucra in echipa.

RESPONSABILITATI:

- Mentinerea si imbunatatirea relatiei cu clientii;
- Promovarea, prezentarea si vanzarea produselor companiei;
- Efectuarea analizei de risc pentru client, construirea de oferte si finalizarea vanzarilor;
- Prospectarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor financiare;
- Oferirea de servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului.

BENEFICII:

- Suport continuu in activitate;
- Traininguri gratuite;
- Posibilitatea de a promova profesional si de a deveni manager de echipa in functie de performantele inregistrate si de interesul manifestat pentru activitatea desfasurata.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play