Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

ARABESQUE DEVA ANGAJAM - MANIPULANT MARFA

Descriere Locuri de munca

Descrierea locului de munca

Candidatul ideal:

Cerinte:
- studii medii;
- persoana organizata, atentie la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- incarca si descarca marfa in / din camioane;
- ajuta la aranjarea marfii pe rafturi.

Oferta ( bonusuri, beneficii):
- posibilitatea de dezvoltare profesionala;
- salariu fix + bonusari + tichete de masa;
- mediu de lucru profesional.

Arabesque SRL va prelucra datele Dumneavoastra cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile Dumneavoastra si de modul in care le puteti exercita accesati www.mathaus.ro / termeni_conditii. Trimitand candidatura confirmati ca ati citit si acceptat informatiile cu privire la procesarea si utilizarea datelor Dumneavoastra personale

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!