Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

ANGAJAM INGINERI INSTALATII – 3G SPORT – IP SRL

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal
• Persoana atenta la detalii, serioasa, responsabila;
• Abilitati de organizare, spirit de echipa, comunicare;
• Studii superioare tehnice în domeniul instalațiilor: Facultatea de Inginerie a Constructiilor/
Instalatiilor;
• Cunostinte de limba engleza;
• Cunostinte bune de operare MS Office ( Word, Excel, AutoCAD);
• Permis de conducere cat. B ( preferabil);

Sarcini si responsabilitati:
1. pregateste santierul – studiaza documentatia tehnica, planul de realizare al lucrarii, stabileste necesarul de oameni, utilaje, scule si materiale necesare efectuarii lucrarilor;
2. supravegherea proiectului de la etapa de demarare a acestuia pana la receptia de terminare a lucrarii;
3. coordonarea si organizarea echipei de executie;
4. disponibilitate pentru lucrul in santier;
5. comunica in permanenta cu furnizorii/ subcontractorii;
6. realizează necesarul de material pentru proiectele in executie;
7. participă la fazele determinante și la recepția lucrărilor executate;
8. emite dispoziții de șantier, asigură sprijin in soluții tehnice și asistență tehnică pe șantier și verifică lucrările executate;
9. candidatul trebuie sa cunoasca sa lucreze in programul de devize;
10. capacitatea de a respecta termenele limita si de a indeplini sarcinile la timp;

Beneficii:;
• Program de lucru: Luni-Vineri: 08.30 – 17.30;
• Salariu atractiv;
• Diurna pe perioada activitatilor in santier; ( Slujba se desfasoara pe santiere noi de constructie,inafara Bucurestiului, pe santiere aflate in aer liber, santiere mari, sau in spatii inchise si acoperite).
• Transport decontat;
• Masina oferita din partea firmei;
• Sediu situat pe DN1- in apropierea aeroportului Otopeni;
• Mediu de lucru plăcut;

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!