Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat de aceasta
proprietate intre datele

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

Hai la noi in echipa Noodle Pack!

Specificatii
Numele companiei Noodle Pack
Tip job full time
Descriere Locuri de munca

Restaurantele NOODLE PACK din:

Brasov, Constanta, Sibiu si Iasi

Angajeaza personal: Casier & Lucrator in bucatarie

Candidatul ideal :
Aspect curat/ ingrijt
Abilitati d comunicare
Amabilitate
Asigurarea unei imagini placute a brandului
Atitudine pozitiva
Dorinta d a lucra in echipa
Orientare catre clienti
Respect fata d oameni

DESCRIEREA JOBULUI
Responsabilitati pentru Lucrator in restaurant & casier :
Prepararea si gatirea ingredientelor;
Servire si vanzare;

Beneficii:
- Pachetul salarial atractiv;
- Mediu de lucru placut;
- Spor week- nd;
- Alte beneficii pe care le vom discuta la interviu;

Descrierea companiei
Lanțul de restaurante Noodle Pack este un concept unic în România, bazat exclusiv pe rețete de noodle din grâu sau orez.Sloganul nostru este Choose Smart, așa că am creat întregul meniu să se plieze pe necesitățile si dorințele clienților noștri, în așa fel incât să poată face o alegere cât mai potrivită pentru ei și familia lor.O gustare de diferite mărimi (medie, mare), care oferă o încântare pentru orice iubitor de bucătărie asiatică.Fie că este vorba de rețetele speciale de Noodle de grâu sau orez, cu o largă varietate de alegeri cum ar fi vită, creveți, pui Shanghai, Crispy sau Somon, combinațiile de ingrediente îți dau posibilitatea să experimentezi în total peste 30 de rețete diferite.De asemenea, cele 6 sosuri speciale sunt foarte apreciate de clienții noștri, mai ales că acestea pot fi combinate între ele.
Persoanele interesate pot aplica prin CV la adresa de email sau contacta la numarul

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Aplica acum cu MicroCV
Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!