Trimite unui prieten

Trimite

Tehnician Statie de Incubatie - Grain Express SRL - Carei

Descriere Locuri de munca

CANDIDATUL IDEAL:
• Minim diploma de liceu/scoala profesionala, studiile superioare tehnice constituie avantaj;
• Receptivitate si insusire a cunostintelor noi;
• Cunostinte de operare PC, lucrul cu bazele de date in Excel;
• Persoana disciplinata, responsabila cu capacitate de anticipare;
• Atent la detalii, implicat si eficient in executarea sarcinilor;
• Atitudine pro-activa in indeplinirea sarcinilor, atasament fata de companie, orientat catre rezultat cu respectarea dispozitiilor si a limitarilor impuse;
• Disponibiltate pentru program prelungit, flexibil;

RESPONSABILITATI:
• Desfasoara si urmareste activitatile de productie - incubatie pui de o zi, din cadrul statiei de incubatie;
• Interventii prompte la instalatia de incubatie in cazuri de urgenta;

Se asigura formarea profesionala la locul de munca.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!