Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Gestionar

Descriere Locuri de munca

Cerințe:

 Studii medii

 Buna cunoastere a pachetului MS Office

 Atentie deosebita la detalii

 Capacitate de organizare si planificare

Condiții:

 Salariu: 2.700 ron net plus bonuri de masa

 Perioada contractuala: nedeterminat cu perioada de proba (90 zile calendaristice)

 punct de lucru: Bucuresti – Giulesti, nr 333

Responsabilități:​

 Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor;

 Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ.

 Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare.

 Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei.

 Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor.

 Respecta organizarea spatiilor de depozitare.

 Participa la activitatea de inventar derulata de companie.

 Se implica activ in coordonarea activitatii echipei din cadrul depozitului.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    EBC

    Vezi toate anunturile
    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!