Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Agenti - consultanti vanzari Dolj doar cu poze Disponibil din: 2021-05-03

  • Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 109

    Job remote

    Daca esti o persoana sociabila (atat cat mai permit noile reglementari), iti place

  • 2

    Angajez consultant vânzări Promenada Craiova

    Ne mărim echipa! Contakt , este în căutarea unui nou membru pentru echipa noastră

  • 3

    Consultant vanzari showroom CRAIOVA

    Descriere: Căutăm personal pentru magazinul Timflex Candidatul ideal: -studii

  • Promoter Fabrica Teldo- fete, Craiova

    Suntem o companie în plină creștere și dezvoltare în industria mezelurilor și ne

  • 3

    CLEAR LASER GROUP angajeaza Agent Comercial

    Suntem în căutarea unui Agent Comercial dedicat și pasionat, care să se alăture

  • Reprezentant vanzari

    Responsabilități: Administrarea rețelei de distribuție deja existentă și mărirea

  • 7

    Job part time broker asigurari

    Cerinte: -minim 12 clase terminate(se poate și fără examen de bac) -abilități de

  • 22

    Broker de asigurari

    CANDIDATUL IDEAL: • Persoana serioasa, ambitioasa, perseverenta, sociabila • Abilitati

  • 70

    consultant asigurari

    Ne marim echipa! Daca ai bune abilitati de comunicare, atat online cat si offline

  • 4

    JOMA SPORT S.A, angajeaza agent comercial

    Esti dornic sa faci parte din echipa noastra? Nu e nevoie sa ai experienta dar am

  • Activitate online

    Caut doamne și domnișoare din toate Județele și Localitățile care doresc să devină

  • 3

    Consultant Financiar

    #Recrutez consultant în domeniul financiar! Doresc sa-mi dezvolt o echipa de vânzări

0