Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Agenti - consultanti vanzari Dolj Companii

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • Telesales Advisor - Magazin Vodafone

    Telesales Advisor - Magazin Franciza Vodafone Craiova Auchan Esti in cautarea unei

  • Consultant Vanzari - Magazin Vodafone

    Consultant Vanzari - Magazin Franciza Vodafone Craiova Auchan Esti in cautarea unei

  • 3

    Consultant vanzari showroom CRAIOVA

    Descriere: Căutăm personal pentru magazinul Timflex Candidatul ideal: -studii

  • 3

    CLEAR LASER GROUP angajeaza Agent Comercial

    Suntem în căutarea unui Agent Comercial dedicat și pasionat, care să se alăture

  • 135

    Job part time

    Oportunitate de castig substantial fara nici o conditionalitate, constand intr-o

  • 3

    Cautam personal calificat si necalificat

    Cautam personal calificat si necalificat pentru lucrari diverse in constructii si

  • 3

    cautam colaboratori in vanzari

    cautam colaboratori .agenți de vânzări produse de cerință actuala .preturi competitive

  • 11

    Consilier vanzare magazin mobila

    Mob Confort SRL angajeaza consilieri de vanzare in magazinele de specialitate Mobila

  • Reprezentant vanzari

    Responsabilități: Administrarea rețelei de distribuție deja existentă și mărirea

  • 5

    Disponibil online

    Broker de asigurari recruteaza - vino in echipa noastra!

    Ne marim echipa. Colaborare pe baza de contract. Comisioane atractive. Despre noi: -

  • 27

  • Operator calculator Grafician

    Suntem o firmă producatoare de etichete industriale şi nu numai, distribuitor de

  • 6

    Angajam personal optica medicala

    Cabinet de optica medicala angajam personal cu sau fara experienta. Va punem la

0