Trimite unui prieten

Trimite

Agent vanzari/telesales

Repostat automat
Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal:
Excelente abilitati de comunicare;
- Persoana organizata, persereventa
- Orientare catre client;
- Persoana responsabila, serioasa;
- Atitudine pozitiva, spirit de echipa
- Cunostintele de limba engleza constituie avantaj
- Experienta intr-un Call Center sau in vanzari ( de preferat );

Descriere job:
Responsabilitati principale:

- Contactarea telefonica a clientilor, promovarea si vanzarea serviciilor companiei catre clienti persoane juridice/fizice intr-o maniera consultativa, identificand nevoile acestora;
- Mentinerea si cresterea portofoliului de clienti al companiei.

Companie:
Russmedia Digital face parte din trustul de presă Russmedia GmbH din Austria care desfășoară activități în România, Austria, Germania și Ungaria.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!