Trimite unui prieten

Trimite

AGENT VANZARI PAPETARIE

Repostat automat
Descriere Locuri de munca

Cerinte:

Studii medii sau superioare
Permis de conducere cat. B
Bune cunostinte practice de vanzari cu experienta anterioara de minim 1 an
Disponibilitate de a calatori (deplasare in teren, vizite la clienti);
Persoana energica, persuasiva, cu atitudine serioasa, pozitiva;
Abilitati de comunicare, organizare si planificare, negociere si vanzare
Bune aptitudini de operare PC (MS Office - Word, Excel)
Persoana serioasa si responsabila
Spirit de initiativa
Integrare si lucru in echipa

Descrierea jobului
Promovarea companiei si a gamelor de produse catre clienti noi si clienti existenti
Identificarea potentialilor client
Cresterea portofoliului de clienti de papetarie si birotica
Prezinta si vinde produsele, prin efectuarea de vizite regulate la clienti, conform rutei stabilite.
Livrarea marfii la client.
Studiaza piata
Actualizeaza permanenent informatiile legate de piata si concurenta
Raspunde de intocmirea corecta a ofertelor
Raspunde de incheierea contractelor cu toti clientii firmei
Raspunde de incasarea la scadenta a tuturor facturilor de vanzare catre clienti
Intocmirea permanenta a rapoartelor de activitate
Comunicarea cu intregul personal al companiei si mentinerea unei relatii de lucru constructive cu celelalte departamente
Cunoaste si respecta procedurile interne de lucru
Realizeaza obiectivele din planul de vanzari
Realizarea unei marje de profit agreata cu managerul de vanzari

Oferta (bonusuri, beneficii):
Suport permanent din partea firmei;
Salariu fix + comision din vanzari+ diurna
Masina de serviciu.
Telefon
CV la adresa

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!