Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

OFER 20 LOCURI DE MUNCA

Specificatii
Numele companiei Avon
Tip job part time
Descriere Locuri de munca

ANUNT RECRUTARE PERSONAL

AVON COSMETICS ROMANIA SRL. RECRUTEAZA PERSONAL PENTRU POZITIA DE REPREZENTANT DE VANZARI

Descrierea firmei .
AVON COSMETICS SRL din Romania , este companie in plina dezvoltare care pune la dispozitia dumneavoastra profesionalism , seriozitate si promptitudine
Avand ca prioritate satisfacerea clientului , compania noastra produce o gama larga de peoduse cosmetice .Noi verificam constant daca produsele si servicile oferite aduc satisfactii beneficiarilor ,daca sunt perfect adaptae acestora ,daca raspund fidel cerintelor si asteptarilor lor .
Ca urmare a vanzarilor mereu in crestere avand la baza mereu prodse si servicii extrem de variate putem spune ca suntem un partener de incredere pentru dumneavoastra.
Cerinte :
• capacitate de a lucra eficient in echipa
• atent la detalii
• seriozitate
Beneficii:
• Contract de colaborare
• Inscriere gratuita
• Comision 15%-40%
• Cadouri la fiecare comanda
• Livrarea produselor se fac la domiciliu,servici sau in orce alt loc
• Termen de plata flexibil in 14 zile
• Salariu in functie de vânzările facute
Responsabilitati:
• Promovarea produselor AVON si prezentarea brosrii in cercul de cunostinte ,vecini,rude,prieteni ,colegi de scoala sau de serviciu

Persoanele interesate vor fi contactate de catre un Cordonator AVON . MULTUMIM !!!
CU STIMA . Mehtupciu Florin Marian
Cordonator Avon

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!