Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Agent vanzari doar cu poze Companii Disponibil din: 2021-05-03 Tip job: Part time

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • 13

    Hop Acasă angajează agent de vânzări!

    Hop Acasă angajează agent de vânzări! Ești pasionat de domeniul construcțiilor și

  • 1

    Cautam colegi Agenti Imobiliari in Lugoj

    Post vacant Agent Imobiliar in zona Lugoj. ACTIV IMOB - CASA te bucuri, este in

  • Cautam coleg(a) Agent Imobiliar in Moldova Noua

    Post vacant Agent Imobiliar in zona Moldova Noua. ACTIV IMOB - CASA te bucuri, este

  • 1

    Specialist Vânzări - Remote

    Ești pasionat de vânzări și ești în căutarea unei provocări care să-ți aducă rezultate

  • 26

    Reprezentant vanzari

    DESCRIEREA POSTULUI: Experienta in vanzari nu este necesara; Prezentarea si vanzarea

  • 27

    Recrutam brokeri asigurari - vino in echipa noastra!

    Cautam broker de asigurari cu sau fara experienta, cu dorinta de colaborare pe termen

  • Colaborare: marketing, vânzări - casă de comenzi

    Locație: Berceni - Aleea Huedin nr. 1 Cerințe: CV Operare PC (mediu-avansat)

  • 24

    Cauti un job ?

    Promovarea produselor firmei.

  • 2

    Agent booking

    Căutăm colegă pentru promovarea vânzarea și booking artiști . Nu este salariu fix

  • 25

    Operatoare Call-center -Eleva-Studenta Pentru Ofertare Firme - Servicii Marketing

    Operatoare Call-center -Fata / Studenta Pentru Ofertarea telefonica a firmelor in

  • reprezentanti Avon

    recrutez reprezentanti Avon comision 30% venit suplimentar

  • 18

    Angajam agenti imobiliari

    Angajăm part-time agenți și colaboratori in domeniul vânzărilor imobiliare cu experienta

  • Reprezentant vanzari

    Te asteptam in echipa noastra daca: [] Esti orientat catre client, [] Ai bune abilitati

  • Angajam broker

    Cautam persoane sociabile,dornice de un job stabil si un venit constat .

  • Broker credite!

    Simti ca depui pra mult efort la locul actual de munca si nu esti suficient de apreciat

  • 4

    Cautam colaboratori si parteneri

    Devino partener colagenulmeu.ro De ce să devii partenerul nostru? Pentru că fiecare

  • 1

    Agent vânzări Dâmbovița

    Responsabilitățile postului: * Promovarea și vânzarea produselor companiei noastre

  • 23

    Job part-time full-time - Domeniu Financiar

    Suntem in cautarea unor persoane ambitioase, comunicative si cu dorinta de a se autodepasi

0