Vei fi notificat de câte ori:

Agent securitate • 61 Locuri de munca ({County}

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Agent securitate Timis Persoane Disponibil din: 2022-01-04 Tip job: Full time Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri promovate (Vizualizare toate)

Promovat
Lucrator curatenie - Iulius Mall Timisoara
1
34

Responsabilități: - Asigură efectuarea curățeniei în sectorul repartizat: scări rulante, geamuri de la balustrade, grupuri sanitare etc.; - Curăță și spală parchetul și pardoseală; - Curăță intrările și ieșirile din clădire; - Curăță semnalistică (totemuri, hidranți, panouri de orientare) conform procedurilor ...

Timisoara, Timis

Promovat
RPG Security angajeaza personal de securitate pentru Timisoara
1
12

RPG Security angajeaza agenti securitate pentru Timisoara: Candidatul ideal: Fara antecedente penale; Studii medii; Atitudine civilizata si responsabila; Capacitate de comunicare si relationare; Fire dinamica; Aspect fizic ingrijit; VA OFERIM: Salariu atractiv, tarif -13-14 lei ...

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Agenți de pază 8

Agenți de pază

TIGER Securiy angajează urgent agenți de securitate transport valori mai multe detalii la nr de tel între orele 9 -16

0