Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Angajam asistent manager de proiect - perioada determinata

Specificatii
Numele companiei FUNDATIA PRISON FELLOWSHIP ROMANIA
Tip job colaborare proiect
Descriere Locuri de munca

Notiuni avansate de utilizare calculator: Microsoft Office(Word, Excel, Power Point)
- Cunoașterea foarte bună a limbii romane.
- Capacitatea de a lucra în echipa, capacitatea de crea relații bune de lucru cu membrii echipei și de respectare a termenelor.
- Experienta relevanta in realizarea de sarcini administrative si de secretariat (arhivare documente, organizare evenimente etc.);
- Abilitatea de a lucra cu documente;
- Abilitati de comunicare (scrisa si orala);
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte de PR si Social Media (constituie avantaj)
- Disponibilitate pentru deplasari si program prelungit

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Asistentul de proiect asistă și oferă suport administrativ echipei de proiect, coordoneaza fluxul documentelor pentru proiect (primirea, înregistrarea și arhivarea).
- Asigură serviciile de tehnoredactare și protocol pentru proiect.
- Abilitati de comunicare, persoana extreme de organizata si meticuloasa, dedicata muncii
- Oferă asistență în pregătirea deplasărilor, întalnirilor și organizarea de evenimente.

- Perioada de contract determinata - 3 luni

- Salariu se negociaza in urma interviului

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!