Vei fi notificat de cate ori:

Trimite unui prieten

Trimite

Evaluarea pretului publi24.ro

Evaluarea pretului se face luand in calcul parametri anuntului si preturile anunturilor similare adaugate in ultimele luni.

Categoriile de evaluare

Evaluare Descriere
Sub medie
Pretul anuntului este mai mic decat pretul pietei
Pret OK
Pretul anuntului este aproape de pretul pietei
Peste medie
Pretul anuntului este mai mare decat pretul pietei

Parametri importanti pentru evaluare:

Evaluarea pretului publi24.ro este neutra si nu poate fi cumparata.

Analist servicii client

Specificatii
Numele companiei Amanet Gold Services SRL
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Locuri vacante 1
Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal
- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte de operare PC (pachetul Microsoft Office);
- Excelente abilităti de comunicare, prezentare si relationare interumană
- Persoană organizată, dinamică, loială, cu simt al răspunderii si spirit de echipă
- Experiența anterioară într-un Departament de Relații cu Clienții constituie un avantaj
- Perseverență și dorință de colaborare pe termen îndelungat.

Descrierea jobului
Responsabilități:
- Gestionează apelurile telefonice primite de la clienți sau potențiali clienți în legătură cu serviciile oferite de catre companie sau contractele în derulare;
- Gestionează solicitările primite prin e-mail și alte canale de comunicare de la clienți sau potențial clienți în legătură cu serviciile oferite de catre companie sau contractele în derulare;
- Rezolvă solicitările clienților primite telefonic și prin e-mail și asigură follow-up cu privire la statusul acestora;
- Răspunde de menținerea unei relații eficiente cu clienții și actualizează datele acestora în sistemul informatic;
- Identifica și oferă soluții pliate pe nevoile clienților;
- Se documenteaza în permanență cu privire la noile produse/servicii oferite de către companie.
- Activitatea se desfășoară intr-un sediu cochet, central, alaturi de o echipa tanara si de succes, cu ajutorul careia vei evolua la nivel profesional si personal.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Aprecierea, recunoasterea și recompensarea performantelor;
- Oportunități reale de promovare;
- Activarea într-o companie de succes;
- Siguranta locului de muncă;
- Munca alături de un personal calificat;
- Tichete de masă, tichete cadou oferite cu ocazia sărbătorilor;
- Abonament medical la clinica privata Medlife;
- Sediu in locatie centrala

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!