Vei fi notificat de câte ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Sunt interesat de această
proprietate intre datele

Poți edita Cv-ul tău aici înainte să îl trimiți.

Trimite unui prieten

Trimite
40

Angajare - Asistent manager - NLP Research Platform srl

Specificații
Numele companiei NLP Research Platform srl
Tip job part time
Descriere

ANUNT COMPANIE: NLP Research platform SRL, CUI 46254333; Nr. Reg. Com. J22/1960/2022

DESCRIERE SIMPLIFICATA: Companie cu domeniul de activitate Studii psihologice tip market research, scoate la concurs urmatoarele posture.

POST: Asistent manager / 1 persoana

SALARIU FIX: brut 2192 lei

DURATA: nedeterminata (sau 18 luni)

PROGRAM: 4 ore / zi

CERINTE: Studii medii. Fără experiență de lucru

RESPONSABILITATI PRINCIPALE: Raspunde cu profesionalism si amabilitate solicitarilor clientilor email, telefonic si/ sau celor care se prezinta direct la receptie; Desfasoara activitati de receptie si protocol (primirea clientilor si anuntarea persoanelor de contact din societate); Tine evidenta proiectelor in desfasurare prin raportare zilnică / săptămânală / lunară; Transmite cereri si oferte clientilor, in conformitate cu rapoartele Cercetatorului, Consilierului si conform pregatirii realizata in cadrul companiei; Actualizeaza bazele de date cu clienti, parteneri , etc (nume, date de contact, servicii, evolutie programe, grafice, analize, rapoarte, cheltuieli, incasari, plati); Organizeaza, analizeaza și valideaza documentatiile proiectelor si serviciilor; Indosariaza si arhiveaza corespondenta primita din partea partenerilor, clientilor; Redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice; Receptioneaza si transmite mesaje telefonice si e-mailuri; Asigura transmiterea documentelor prin posta, fax, e-mail; Elaboreaza si redacteaza documente și rapoarte cerute de management; Comanda consumabile de birou si alte materiale necesare functionarii biroului; Convoca participantii la sedinte, intalniri, evenimente; Participa la sedintele de lucru si redacteaza minuta intalnirilor; Participa la organizarea evenimentelor din cadrul firmei; Utilizează softurile specializate si calculează indicatori, statistici si raportari interne; Colecteaza feedback-ul clientilor pentru a ne ajuta sa imbunatatim constant calitatea serviciilor oferite.

Publi24_1654759596

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunțuri recomandate

Ați atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje, accesați abonamentul VIP
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
În plus, ca membru VIP ai următoarele beneficii:
Insigna Statut VIP
Mesaje nelimitate
De 2X mai multe poze la anunțurile tale
De 2X mai multe repostări gratuite la anunțurile tale pe zi
Mesajele tale în topul căsuței destinatarului
Notificări în timp real la căutări salvate și anunțuri favorite
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite!

Ati atins limita de mesaje permise.

Pentru a putea trimite mai multe mesaje trebuie să vă validați numărul de telefon.

Validează telefonul
0