Vei fi notificat de câte ori:

Administratie • 2 Locuri de munca Bragadiru Ilfov

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Administratie Ilfov Bragadiru Persoane Disponibil din: 2022-05-01 Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Manager de echipa 4

Manager de echipa

Descriere Locuri de muncaCandidatul ideal Ce cautam la tine? Experienta de minim 1 an in coordonare echipe; Experienta anterioara in industria creditelor de consum; Disponibilitate pentru deplasari pe teren (pozitia presupune 80% activitate de teren) Abilitati de operare PC (Word, Excel, Powerpoint); Foarte ...

Bragadiru, Ilfov

Pensionar studii superioare tehnice sau economice
1

Descrierea jobului: Are cunostiinte de MS-Office(Word, Excel, Outlook). Studii superioare in domeniul economic /tehnic reprezinta un avantaj. Este o persoană organizată, perseverentă, amabilă si flexibilă. Manifesta siguranta de sine, capacitati metodice de lucru. Este o persoana creativa, cauta ...

REDUCERE FULGER: - 25% la încărcarea de credite DOAR AZI
Alege valoarea dorită și aplică codul
Încarcă credite la preț redus
0