Trimite unui prieten

Trimite

FUNCTIONAR ADMINISTRATIV - TARGOVISTE

Descriere Locuri de munca

Compania REGATA angajeaza FUNCTIONAR ADMINISTRATIV

Cerinte:
- Studii medii / superioare
- Cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Avantaj - experienta pe o pozitie similara
- Abilitati de lucru in echipa, spirit organizatoric
- Buna comunicare scrisa si orala
- Persoana serioasa, responsabila, amabila

Descrierea postului:
- Raspunde de ordinea si curatenia din punctele de lucru ale societatii
- Intermediaza relatia cu societatea contractata pentru serviciul de paza
- Ia masurile ce se impun pentru asigurarea circulatiei in incinta firmei a autovehiculelor si a angajatilor
- Gestioneaza bunurile administrative
- Gestioneaza procurarea de produse si servicii necesare desfasurarii activitatii de catre angajatii societatii
- Asigura suportul administrativ pentru serviciile operationale
- Intermediaza relatia cu societatea care asigura serviciile de SSM si PSI, Medicina Muncii
- Gestioneaza implemetarea masurilor necesare legale pe linie de SSM si PSI
- Informeza superiorii despre deficientele constatate sau evenimentele petrecute care pericliteaza activitatea societatii sau care poate genera prejudicii

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Un loc de munca sigur intr-un ambient modern

Descrierea companiei

www.regata.ro
LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

CV-le se pot trimite pe adresa de e-mail: resurseumane@regata.ro
Informatii la tel. 0724.353.621
Sediul firmei Regata - Targoviste, str. Laminorului nr. 65

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Anuntul e salvat ca favorit!
    Anuntul a fost sters de la favorite!