Vei fi notificat de câte ori:

Administratie • 3 Locuri de munca

Sortează
Sortează
Filtre active: Locuri de munca Administratie Anunțuri cu poze Persoane Carnet conducere: B Disponibil din: 2021-07-08 Șterge toate filtrele
Anunțul a fost adăugat la favorite de tine și alți utilizatori
Devino membru VIP și vei fi notificat imediat ce scade prețul anunțului tău favorit
Accesează abonamentul VIP
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 / 50

Administrator tehnic blocuri
1
16

Firma de administrare blocuri angajeaza administrator tehnic / casier. Responsabilitati: - asigurarea contactului cu reprezentantii blocurilor alocate; - verificari tehnice periodice si asigura interventii la urgente / avarii; - efectueaza mici lucrari de intretinere (inlocuire becuri arse, lampi, reparatii ...

Sector 4, Bucuresti

M35 Architects ANGAJEAZĂ   Asistent manager
1

M35 Architects ANGAJEAZĂ Asistent manager

Responsabilitati: Pastrarea relatiei cu clientii si olaboratorii firmei Evidenta contabilitate primara Intocmirea documentatiilor specifice activitatii firmei si depunerea acestora la institutii Organizarea calendarului Organizarea arhivarea documentelor Cerinte: atentie la detalii ...

Targu Mures, Mures

Responsabil ssm
1
2

Candidatul ideal - Capacitate de lucru și integrare în echipe; - Capacitate decizională, abilităti de comunicare si relationare; - Adaptabilitate la situatii noi si flexibilitate. - Abilităti de organizare si planificare a timpului; - Initiativa si perseverenta in atingerea obiectivelor. - Curs ...

Iasi, Iasi

0