Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Tehnician sisteme securitate

Descriere

Candidatul ideal
• Studii medii in domeniile: eletrotehnica, electronica si telecomunicatii - de preferat
• Minime cunostinte legate de instalarea si intretinerea sistemelor de detectie si semnalizare incendiu, CCTV, control acces, interfonie, sonorizare, efractie;
• Cunostinte in domeniul electronicii/ microelectronicii
• Disponibilitate deplasari;
• Fire dinamica si responsabila;
• Cunostinte de operare PC;
• Permis de conducere categoria B;
Descrierea jobului
Responsabilitati:
• Realizarea de cablaje si conexiuni pentru sisteme de Securitate tehnica, conform documentatiei primite
• Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari;
• Programarea sistemelor de securitate instalate.
• Realizarea operatiilor de interventie de urgenta si mentenanta la obiectivele cu care are societatea contract

Oferta (bonusuri, beneficii):
• oferta salariala in functie de experienta/cunostinte;
• laptop/telefon/masina;
• posibilitate de dezvoltare personala in domeniu prin participarea la cursuri si traininguri de specialitate;
• echipament adecvat;
Descrierea companiei
Depisto este o companie ce activează pe piața instalatiilor electrice, a sistemelor de securitate și de protecție la incendiu. Cu o experiență de peste 10 ani, Depisto are un vast portofoliu de clienți din industriile: bancară, de construcții, dezvoltare imobiliară, securitate, energie, retail, turism, precum și din instituțiile publice: școli, spitale, primării. Depisto este structurată în trei divizii dotate cu resurse și expertiză de specialitate proprie, pentru a întâmpina solicitările clienților cu promptitudine și profesionalism:
- Electrice (instalații electrice din segmentul construcțiilor – curenți tari și slabi) - Securitate (evaluarea riscului de securitate fizică; proiectarea, executarea și asigurarea mentenanței pentru sistemele de Securitate și detecție incendiu) - PSI (consultanță și întocmirea documentației PSI; comercializarea materialelor PSI; asigurarea mentenanței pentru stingătoare, sisteme de stingere și sisteme de evacuare a gazelor ferbinți)

Anuntul e salvat ca favorit!
Anuntul a fost sters de la favorite!