Trimite unui prieten

Trimite

Sudor cu experienta

Descriere Locuri de munca

Candidatul ideal

Sudori cu experienta in domeniul confectii metalice.
Calificare si atestare/autorizare profesionala in meseria de sudor.
Aptitudini pentru lucru la inaltime.
Seriozitate si profesionalism
Abilitati tehnice de citire a planurilor de sudura.
Abilitatea de a lucra independent, dexteritate, rapiditate
Spirit de observatie, memorie vizuala.

Scopul postului:
Executa lucrari de sudura electrica si autogena pentru reparatii la utilaje statice si dinamice, confectii conducte si confectii metalice in scopul finalizarii reparatiilor conform comenzilor interne si externe.

Responsabilitati si sarcini:
Executa lucrari de sudura tinind cont de incadrarea in timp si calitate, conditii de siguranta in vederea repararii utilajelor statice si dinamice:
-Primeste comanda de lucru si documentatia aferenta de la superiorul direct;
-Foloseste scule si dispozitive corespunzatoare locului de desfasurare a lucrarii;
-Executa lucrari de sudura in otel-inox, otel- carbon, in vederea repararii/confectionarii conductelor aferente instalatiilor tehnologice;
-Realizeaza lucrari de sudura in vederea repararii/confectionarii pentru diverse structuri metalice.

Suntem o societate cu capital privat format din personal de specialitate cu o solida pregatire profesionala, experimentat si motivat permanent. De asemenea suntem un colectiv tanar cu idei constructive aflat in permanenta interactiune si urmarind intotdeauna satisfacerea in totalitate a cerintelor clientilor nostri pe plan profesional, prin lucrarile si serviciile de calitate oferite acestora.

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!