Trimite unui prieten

Trimite

Electrician intretinere

Descriere Locuri de munca

Sunteti in cautarea unui loc de munca?
ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta Electrician intretinere pentru clientul sau din Satu Mare, producator de Componente pentru electrocasnice .

Candidatul ideal:
- Studii medii tehnice;
- Atestat de electrician;
- Operare calculator;
- Cunostinte de desen tehnic si scheme electrice reprezinta avantaj;
- Tenacitate si perseverenta;
- Harnicie si seriozitate.

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- Scopul general al postului este de a controla, diagnostica, repara si intretine instalatiile electrice si hidraulice, pentru asigurarea continuitatii fluxului de productie.

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv bazat pe competentele profesionale;
- Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi;
- Transport asigurat;
- Bonus anual de performanta;
- Alte bonusuri si beneficii;
- Cursuri de calificare si instruire la locul de munca.

Puteti sa ne contactati si prin APEL GRATUIT la Linia Verde 0800.800.408, program de lucru Luni-Vineri, orele 8:00 – 20:00.

Adecco se angajeaza sa va protejeze si sa va respecte dreptul la intimitate si la protectia datelor dvs. cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de catre Adecco puteti gasi pe

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Razvan Bontea

    Vezi toate anunturile
    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!