Vrei sa primesti notificari de la Publi24?

Trimite unui prieten

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Controlor Calitate - 2 schimburi

Descriere Locuri de munca

Angajam CONTROLOR CALITATE:

Studii medii,
Notiuni de desen tehnic;
Experienta constituie avantaj;

Responsabilitati:

Participa la activitati de pregatire, predare si retragerea EMM-urilor;
Asigura pastrarea, depozitarea si retragerea EMM-urilor;
Efectueaza controlul, inregistreaza si urmareste conformitatea produselor pe fluxul de fabricatie in departamentele companiei,
Respecta procedura existenta de Control
Participa la analiza neconformitatilor;
Intorcmeste la termen rapoartele solicitate de conducere in vederea analizarii activitatii de control desfasurate;

Beneficii:
- Transport asigurat
- Asigurare de viata
- Tichete de masa
- Prime de sarbatori
- Posibilitatea de activa intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic
- Posibilitati de promovare in cadrul companiei
- Pachet salarial atractiv, in functie de performante

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
Anuntul e salvat ca favorit!
Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
Anuntul a fost sters de la favorite!