Trimite unui prieten

Trimite

Angajam Mecanic auto

Descriere Locuri de munca

Angajam Mecanic auto cu experienta de minim 5 ani.

Candidatul ideal

- Responsabil, organizat, serios
- Spirit de echipa
- Dorinta de dezvoltare profesionala si acumulare de noi cunostinte

Descrierea jobului

- cunostinte avansate de mecanica auto
- persoana dinamica;
- cunoaste organizarea si fluxul intr-un atelier auto
- executa operatiile de service conform comenzilor primite
- raspunde de calitatea operatiilor executate
- respecta termenele de executie asumate

Beneficii:

- Salarizare motivanta
- Mediu de lucru placut
- Conditii de munca ridicate
- Formare profesionala continua

Permis de conducere: Categoria B
Nr. tel. 0756639300

Vezi detalii pe www.romjob.ro

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif cu o marime maxima de 10Mb.

    Ati atins limita de mesaje trimise pe zi
    Pentru a putea trimite mai multe mesaje accesati abonamentul VIP
    Anuntul e salvat ca favorit!
    Vrei notificari in timp real pentru anunturile favorite?
    Anuntul a fost sters de la favorite!