Vand Spatiu depozitare Zona Herastrau Soseaua Nordului

6 800 EUR negociabil 1700 EUR/m2
Valabil din 5/15/2026 6:59:11 PM
Specificații
Suprafata utila
4 m2
Anul constructiei
2008
Descriere
Vand spatiu depozitare in bloc din 2008 in zona herăstrău- soseaua nordului.
Boxa se afla la subsol minus 2, cu acces fie din bloc, cu lift, fie prin parcare, direct din strada.
Blocul este securizat, cu paza si camere de luat vederi.

ID anunț: 1777010468

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.