Casa imobilata cu teren

140 000 EUR negociabil 875 EUR/m2
Valabil din 5/24/2026 7:12:28 PM
Specificații
Suprafata utila
160 m2
Suprafata terenului
400 m2
Numar camere
6 camere sau mai multe
Anul constructiei
1970
Incalzire
centrala proprie
Descriere
Vand in centrul orasului Tg.Secuiesc,jud.Covasna intr-o zona linistita in spatele hotelului Christine casa imobilata cu gradina in fata casei.

Suprafata locuibila are peste 150mp + gradina.

Are 3 dormitoare imobilate
Bucatarie+living imobilat
2 bai (o baie cu dus si una cu cada jacuzzi)
Pivnita mare de 30mp cu toaleta proprie.
Camara
Inca 4 camere,fiecare cu suprafata intre 9 si 12mp.Pot fi folosite ca dormitoare etc.
Imobilul are in afara de intrarea principala,mai multe iesiri in curte.In caz de nevoie,poate fi folosit si de 2 familii.
Incalzire cu gaz si centrala proprie aproape noua cu calorifere noi si tevi cupru.
Imobilul este supravegheat cu camere de supraveghere.

Sunt interesat si de schimb cu apartament in oras+ diferenta.

Pentru plata cash,pretul e negociabil.

ID anunț: 1779638209

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.