Casa De Cultura ,4 Camere Decomandat , Stradal , 80mp, etaj3 10

142 000 EUR negociabil 1775 EUR/m2
Valabil din 3/30/2026 9:27:25 AM
Specificații
Suprafata utila
80 m2
Numar camere
4 camere
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1979
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
10
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Descriere
Propunem spre vanzare un apartament de 4 camere
decomandat .
Etaj 3 10 , 80 mp ,2 bai, detine centrala pe gaze ,mobila de bucatarie noua ,aer conditionat, geamuri termopan instalate acum 3 ani, iar o camere din cele 4 a fost renovata recent.
Apartamentul este locuibil dar are nevoie de renovare.
Situtat in zona casei de clutura a sindicatelor , in apropiere avem scoli, licee , gradinite , magazine , supermarketuri , statii de autobuz, parcuri .
Apartamentul are vedere pe toate cele 3 laturi ale blocului .

ID anunț: 1749105592

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.