Apartament 4 Camere Cluj Mănăștur

285 000 EUR negociabil 3276 EUR/m2
Valabil din 4/4/2026 4:22:53 AM
Specificații
Clasa energetica
A
Suprafata utila
87 m2
Numar camere
4 camere
Numar bai
2
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
1973
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
4
Locuri parcare
1
Structura de rezistenta
caramida
Numar bucatarii
1
Numar balcoane
1
Numar garaje
Descriere
Din cauza numărului enorm de agenții care suna( 50 agenții în 2 zile ) am lăsat nr de telefon pe privat și prefer sa răspund mesajelor întâi.

Acest preț nu include comisioane de vânzare.

Imobilul va fi disponibil din luna aprilie.

285.000 (garaj inclus de25.000)
Decomandat, comfort sporit
etaj 2 din 4
Primii proprietari ai imobilului de nou.
Parcuri și alei in jurul blocului, nefiind la stradă
Orientare la soare pe tot parcursul zilei
Construcția din cărămidă, imobil izolat recent in 2025
Termopane tripan noi 2026 ( 3 sticle )
Centrala termică proprie marca Vaillant și instalație de cupru făcută de mine, de proprietar

4 camere 87 m și 98 m cu garaj
1 balcon
2 băi total, (1 baie servici pe lângă baia mare cu vana )
1 parcare
Finisaje moderne.

In proximitate:
Aproape de noua Academie de Muzică,