Proprietar,vand apartament 3 camere Duplex Buzau

130 000 EUR negociabil 1313 EUR/m2
Valabil din 5/10/2026 1:11:36 PM
Specificații
Suprafata utila
99 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Anul constructiei
2007
Descriere
De vanzare apartament 3 camere Duplex,in Buzau,Dorobanti 2,et.4-5,suprafata utilat 99 mp,complet utilat.Detalii la nr. ,

ID anunț: 1773784317

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.