Apartament Poiana Brasov Vilele de aur DIRECT PROPRIETAR

220 000 EUR negociabil 2444 EUR/m2
Valabil din 3/30/2026 1:17:12 AM
Specificații
Suprafata utila
90 m2
Numar camere
3 camere
Descriere
Apartamentul propus este pozitionat la etajul 1 intr-o vila recent renovata si izolata termic.
Acesta detine 3 camere, 2 bai si este orientat pe 3 parti, cu iesire pe balcon din fiecare camera.
Structura proprietatii este una practica, aceasta fiind ideala pentru cei care doresc sa beneficieze de confort, atunci cand ajung la munte.

Apartamentul este compartimentat astfel: Hol de acces cu deschidere catre living, bucatarie openspace, 2 bai si 2 dormitoare.
Apartamentul detine foisor acoperit cu zona de gratar si parcare privata pentru o masina.

Vila in care este situat apartamentul propus reprezinta trecerea din starea urbana, in cea de relaxare, datorita faptului ca este amplasat in imediata apropiere a lizierii padurii, imobilul, desi aproape de o cale de acces fiind, totusi, retras, oferind, astfel, un confort maxim, locatarilor sai.

Datorita amplasarii unice, vila se adreseaza persoanelor care-si doresc un apartament aparte si nu doar un spatiu de locuit, unitatile locative de aici fiind ideale atat ca si locuinte permanente, cat si ca si apartamente de vacanta.

Pentru mai multe detalii sunati la nr de telefon.

ID anunț: 1763022896

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.