Apartament 3 Camere Soseaua Alexandriei - zona Rostar - Proprietar

68 000 EUR negociabil 919 EUR/m2
Valabil din 4/29/2026 9:08:53 PM
Specificații
Suprafata utila
74 m2
Numar camere
3 camere
Etaj
Compartimentare
decomandat
Confort
1
Anul constructiei
2014
Incalzire
centrala proprie
Numar niveluri
5
Numar bucatarii
1
Disponibilitate proprietate
Imediat
Destinatie
Birouri, Comercial, De vacanta, Rezidential
Amenajare strazi
Asfaltate, Betonate, Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun
Utilitati generale
Apa, Canalizare, CATV, Curent, Gaz, Telefon
Electrocasnice
Aragaz, Cafetiera, Frigider, Hota, Masina de spalat rufe
Diverse
Senzor de fum, Telecomanda poarta acces auto
Dotari imobil
Interfon, Lift, Piscina exterioara
Servicii imobil
Administrare
Descriere
Apartament 3 camere 74 mp utili mobilat complet Bragadiru Șoseaua Alexandriei

Descoperă un apartament spațios și primitor situat într-o zonă liniștită din Bragadiru, la doar câteva minute de Șoseaua Alexandriei! Construit în 2014, acest apartament de 3 camere, situat la mansardă, îți oferă tot confortul de care ai nevoie.

- Suprafață utilă: 74 mp
- Mobilier modern, nou totul pregătit pentru mutare imediată
- Bucătărie complet mobilată și utilată inclusiv cuptor, plită și frigider
- Baie modernă, dotată cu mașină de spălat (2 ani vechime)

- Confort termic: centrală proprie și aer condiționat
- Loc de parcare disponibil închiriat prin administrația cartierului