Apartament cu 2 camere conf 2

45 000 EUR negociabil 1154 EUR/m2
Valabil din 5/22/2026 10:18:29 AM
Specificații
Suprafata utila
39 m2
Numar camere
2 camere
Etaj
Compartimentare
semidecomandat
Anul constructiei
1978
Descriere
Apartament cu 2 camere, conf 2, zona Viziru 1. Se vinde mobilat si partial utilat, AC, rulou dormitor, placat exterior, geamuri si usi termopan

ID anunț: 1779435065

Vezi detalii pe romimo.ro
Raportează
Fă ofertă

Anunțuri recomandate

Contactează vânzătorul
Pentru a reduce riscul mesajelor de tip spam, adresele de email nu sunt permise in mesagerie.
Caractere rămase: 3000
Adaugă fișier
? Fișiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, txt, xls, docx, xlsx, odt, heic, heif, cu o mărime maximă de 10Mb.