Lacatusi Montatori/Sudori/Tamplari reamenajari lanturi de magazine

Descriere

Reamenajari pentru lanturi de magazine din tara si din strainatate- instalare rafturi metalice, reclame suspendate semnalistica, , mobilier lemn si metal, sisteme acces clienti, preasamblare si instalare mobilier din zonele de vanzare si office etc.

Cerinte:

Experienta in activitati tehnice si executie lucrari de- lacatuserie, tamplarie, shopfitting, livrari/instalari echipamente, sisteme securitate, panouri publicitare, sisteme de securitate etc.;

Disponibilitate la deplasari in tara si ocazional in afara tarii;

Persoane organizate, meticuloase si orientate spre dezvoltare profesionala continua;

Abilitate de lucru in echipa;

Cunostinte de limba engleza ( reprezinta avantaj);

Carnet auto ctg B (reprezinta avantaj).

Responsabilitati:

Lucrarile se desfasoara in cadrul spatiilor comericale din Bucuresti, tara dar si in afara tarii;

Executarea lucrarilor se face in echipa, in conditiile de calitate si de timp.

Oferta:

Salariu corelat cu experienta profesionala (variaza intre 1600-2200 lei net);

Stabilitate profesionala contract de munca perioada nedeterminata;

Posibilitati reale de crestere profesionala si salariala;

Diurna, transport si cazare la deplasarile in afara Bucurestiului.

Nota: se ofera traininguri in cadrul companiei pentru cei cu experienta redusa pe astfel de lucrari.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play