Acest anunt nu este activ

Sofer distributie de materiale de constructii

Descriere

Firma noastra se ocupa cu distribuirea materialelor de constructii atat in Bucuresti cat si in judetele invecinate.

Sediul firmei se afla in Complexul en-gross MBS-Afumati(vis-a-vis de Doraly)

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.

Cerinte:

- Permis auto categorie B

- experienta constituie avantaj, preferabil firma distributie

- Aptitudini foarte bune de conducere auto

- Capacitate de organizare si planificare

- Orientarea catre client si realizarea de obiective

- Atitudine pozitiva

- Initiativa

- Atentie distributiva

- Flexibilitate

- Disciplina

- Responsabilitate

Responsabilitati :

-Livrarea sau ridicarea marfurilor in mod operativ, si in conformitate cu dispozitiile primite.

Beneficii:

Telefon

Bonusuri

Salariu:

Motivant(dupa interviu)

Apple Google Store iTunes Google Play