Sofer Distributie 3.5-7.5 tone - Bucuresti Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 4

Descriere

Responsabilitati
- Transportul marfii in conditii optime, din depozitul firmei la clienti, conform traseului zilnic stabilit si conform normelor legislative in vigoare

Cerinte
- Experienta pe un post similar
-Permis de conducere: categ B,C
-Atestat ARR, card tahograf
-Experienta in distributie si gestiune marfa
- Abilitati excelente de conducator auto (fara evenimente rutiere)
- Studii medii
- Persoana serioasa, punctuala si comunicativa
-cazier fara antecedente penale;
-aviz medical si psihologic valabil;
-domiciliul stabil in locatiile mentionate sau limitrof;

Va rugam sa ne trimite-ti CV-ul si scrisoarea de intentie specificand in subiect pozitia pentru care aplicati.
Vor fi contactati pentru interviu doar candidati care corespund cerintelor de mai sus.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play