Sofer de distributie, Vel Pitar - punct de lucru Bucuresti, sector 5

Descriere

Candidatul ideal

- Studii - min. scoala profesionala;
- Permis auto, categoriile B sau C, fara evenimente deosebite;
- Experienta de minimum 2 ani in functia de sofer conducere auto 3.5t(dovedibil cu documente);
- Disponibilitate program de lucru incepand cu ora 4 AM(domiciliu in zona Salaj constituie avantaj);
- Bune cunostinte privind documentele de insotire a marfurilor;
- Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii.

Descrierea jobului

- Activitate de distributie a marfurilor pe zonele alocate;
- Gestionarea produselor si ambalajelor;
- Incasarea contravalorii marfurilor distribuite.

Beneficii:
Salariu net 1600lei
Tichete de masa
Contract individual de munca(cf. prevederilor legale) pe perioada nedeterminata
Pentru domiciliu in afara Bucuresti-ului se deconteaza transport.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play