Conducator auto camioneta - SIBIU

Descriere

CERINTELE POSTULUI:
Studii si cunostinte:
- Studii medii: liceu
- Permis auto categoria B+C
- Fara antecedente rutiere grave, fara cazier judiciar
- Cunostinte minime de mecanica auto
Prezinta avantaj :
- Atestat ADR si Atestat sofer profesionist transport Marfa
- Posesor card tahografic
- Cunoasterea zonei geografice –(denumirea localitatilor, strazilor, punctelor de interes)
- Experienta de cel putin 2 ani in conducerea de autovehicule in trafic de marfa
- Persoana pro-activa, orientata catre client, disciplinata, comunicativa

RESPONSABILITATILE POSTULUI:
- Asigura colectarea si transportul deseurilor de la client la firma

Oferta (bonusuri, beneficii):
Pachet salarial atractiv.
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica, cu un ritm accelerat de dezvoltare.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play