Acest anunt nu este activ

Angajam sofer profesionist, categoria C pe comunitate

Descriere

Angajez soferi cat. C pentru comunitate, se lucreaza in echipaj.

Beneficii:
-cabina dubla
-2 paturi
-telefon firma
-se lucreaza la program
-dispecerat in limba romana
-seriozitate

Salarizare:
-40 euro/zi plus salariul minim in tara

Cerinte:
- permis de conducere cat. C/E
-card tahograf
-experienta pe comunitate
-rezistenta la eforta
-capacitate de lucru in echipa
-cunostinta a cel putin unei limbi de circulatie internationala
-atestat transport marfa
-cazier judiciar si rutier
-analize valabile

Responsabilitati:
-se prezinta la termenul stabilit la locul de incarcare/descarcare a marfii
-asigura integritatea autovehiculului pe care il are in primire
-asista la incarcare si ia in primire marfa
-raspunde de marfa transportata de la incarcare pana la predare
-se asigura de completarea adecvata a documentelor
-foloseste in mod adecvat aparatele gps,telefon preluare comenzi si telefon firma.

Mai multe detalii la telefon

Apple Google Store iTunes Google Play