LIMBA ITALIANA, SERVICIU CLIENTI

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:

- limba italiana la nivel mediu
- bune capacitati de utilizare a PC-ului
- atitudine orientata catre client
- cu sau fara experienta anterioara
- spirit de echipa

Descrierea jobului

Serviciul Customer Care: gestionarea apelurillor si e-mail-urilor clientilor/potentialilor clienti si solutionarea lor in functie de solicitare.

OFERIM:

- pachet salarial atractiv
- asigurare privata de sanatate
- posibilitatea de a lucra full-time 8 ore, sau part-time 6 ore sau 4 ore
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- training si formare profesionala constanta
- mediu de lucru modern, placut, dinamic
- accesibilitate maxima la locul de munca in zona centrala (zona Teatrul National)

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play