Consultant vanzari

Descriere

Responsabilitati:
• Desfasurare activitati de prospectare si vanzare in domeniul asigurarilor de viata, sanatate si pensii private
• Respectarea tuturor standardelor agreate cu managerul direct sicompania
• Oferirea de servicii de analizasi identificare a nevoilor financiare personale

• Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-un domeniu complex
• Program de formare profesionalasi training-uri periodice
• Instrumente de suport in activitatea de vanzare
• Pachet atractiv de remunerare.
Beneficii financiare unice
Produse inovatoare, flexibile si diversificate, orientate catre nevoile clientilor
Mediu deschis la diversitate si incluziune – capacitatea de a integra oameni din culturi organizationale diferite
Posibilitatea echivalarii nivelului de cariera in functie de experienta profesionala anterioara

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play