Consultant Tranzactii Imobiliare

Descriere

Candidatul nostru ideal trebuie sa fie dornic in a cunoaste, sa se respecte pe sine si pe ceilalti, cu atitudine, responsabilitate, si sa doreasca sa devina profesionist in domeniul imobiliar.
Activitatea unui consilier imobiliar consta in, administrarea unei baze de date cu oferte si clienti, negocierea ofertelor imobiliare, promovarea lor prin metodele de promovarea proprii ale companiei si efectuarea si asistarea tranzactiilor imobiliare dintre vanzator si cumparator.

Responsabilitati:
-Prospecatrea pietei imobiliare
-Contactarea proprietarilor si evaluarea proprietatilor oferite spre vanzare/inchiriere
-Consilierea si reprezentarea clientilor in procesul de vanzare/cumparare
-Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii prin identificarea nevoilor
-Asistenta si negociere directa in procesul tranzactiilor imobiliare
-Promovarea eficienta a ofertelor imobiliare si a serviciilor companiei
-Dezvoltarea portofoliului de clienti

Cerinte:
-Absolvent de studii superioare
-Competente de comunicare, negoiciere si relationare
-Dorinta constanta de dezvoltare si perfectionare
-Creativitate si abilitate de adaptare la un mediu dinamic de munca
-Entuziasm, concentrare pe rezultate
-Capacitatea de planificare si organizare
-Cunoasterea unei limbe straine

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play